Kawiarnia i Restauracja u Becza w Bieczu zatrudni Kelnera / Kelnerkę

KONTAKT

Biecz - Dodane przez damian.kuc (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kawiarnia i Restauracja u Becza w Bieczu zatrudni Kelnera / Kelnerkę

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy osób z inicjatywą, które będą odpowiedzialne za kompleksową obsługę gości kawiarni i restauracji zgodnie z najwyższymi standardami sztuki kelnerskiej oraz obsługę gości na bankietach, przyjęciach okolicznościowych oraz imprezach cateringowych.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako Kelner
- Komunikatywność, umiejętność współpracy
- Wysoka kultura osobista, dbałość o najwyższą jakość usług
- Dyspozycyjność szczególnie w weekendy oraz gotowość do pracy zmianowej
- Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
- Samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej
- Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego wraz z CV (ze zdjęciem) oraz zamieszczoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)

Adres doręczeń aplikacji: 38-340 Biecz, Rynek 2.
Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2013 r.

Ogłoszenie przeniesione do archiwum

Polecane, ciekawe strony z Biecza. Prowadzisz serwis o Bieczu lub zwiazany z Biecz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Miasta Biecz !Zobacz stronę Urząd Miejski w Bieczu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Biecz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Biecza: Gorlice ogłoszenia - Jasło darmowe ogłoszenia - Pilzno ogłoszenia bezpłatne - Tarnów ogłoszenia - Krosno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję