Kawiarnia i Restauracja u Becza w Bieczu zatrudni Szefa Kuchni / Kucharza

KONTAKT

Biecz - Dodane przez damian.kuc (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kawiarnia i Restauracja u Becza w Bieczu zatrudni Szefa Kuchni / Kucharza

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy osoby z inicjatywą, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie kuchnią w tym przygotowywanie posiłków, opracowywanie menu, tworzenie receptur, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych potraw, kontrolę oraz analizę kosztów, kontrolę stanów magazynowych, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową, zarządzanie, inspirowanie, szkolenie i motywowanie nowych pracowników w celu zapewnienia najwyższych standardów.

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako Szef kuchni / Kucharz
- Wykształcenie kierunkowe, wysokie umiejętności kulinarne, manualne i wizualne
- Komunikatywność, umiejętność współpracy i zarządzanie ludźmi
- Wysoka kultura osobista, dbałość o najwyższą jakość usług
- Dyspozycyjność
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Umiejętność przygotowywania większych imprez gastronomicznych
- Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV (ze zdjęciem) oraz zamieszczoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)

Adres doręczeń aplikacji: 38-340 Biecz, Rynek 2.
Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2013 r.

Ogłoszenie przeniesione do archiwum

Polecane, ciekawe strony z Biecza. Prowadzisz serwis o Bieczu lub zwiazany z Biecz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Miasta Biecz !Zobacz stronę Urząd Miejski w Bieczu !

© 2013 Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Biecz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Biecza: Gorlice - Jasło - Pilzno - Tarnów - Krosno

Na górę strony
[x] Akceptuję